Horní Mísečky – Lyžování

V zimě nabízejí Horní Mísečky ideální podmínky pro lyžování – všechny vleky jsou v provozu od listopadu do května, zdejší lyžařské tratě patří právem k nejlepším v České Republice. Areál Horní Mísečky – Medvědín, je díky rozsáhlým sjezdovkám a pláním stále více vyhledávaným místem lyžařů, kteří mají rádi krásné a ničím nerušené pohodové lyžování na slunci (zvláště v jarních měsících).

Přímo v lokalitě Horních Míseček, doslova pár kroků od našich apartmánů tu na lyžaře čekají kvalitně upravované sjezdové tratě všech stupňů náročnosti (od úplných začátečníků až po zdatné a náročné lyžaře).

Je zde velmi dobrá černá a červená sjezdová trať, která je určená především pro sportovní lyžařskou jízdu. Také pro začátečníky a rodiny s malými dětmi je areál Horní Mísečky přímo ideální, neboť nabízí mimo jiné i čtyři lyžařské vleky nižší náročnosti na cvičné louce a vždy kvalitně upravené sjezdovky. Sjezdovky a vleky jsou propojeny tak, že se dá velice snadno přejíždět z jednotlivých sjezdových tratí a vyzkoušet tak opravdu všechny možnosti lyžařského areálu. Chybí-li na sjezdovkách sníh , jsou k dispozici sněžná děla, s jejichž pomocí je sníh ještě odolnější a kvalitnější. Vášniví lyžaři mohou také vyzkoušet večerní lyžování.

Určitě vyzkoušejte snowtubingovou dráhu, své ratolesti můžete svěřit profesionálům v dětské lyžařské škole, jízdě na snowboardu se zajisté naučíte ve snowboardové škole, pro zdatnější snowboardisty je připraven i snowpark s vlastním vlekem, k dispozici jsou Vám také půjčovny lyžařského a snowboardového vybavení či skiservis. Začátečníci všech věkových kategorií si mohou vybírat z široké nabídky kurzů v lyžařských školách.